oferta - cb radia

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej zaowocowało powiększeniem naszego asortymentu o usługi związane z radiami CB, które zamykają zakres naszych kompetencji firmowych, a stanowią nie mniej ważną gałąź handlową w branży w której się specjalizujemy - a którą Państwo są zainteresowani. Świadczymy usługi z zakresu montażu, naprawy instalacji CB oraz strojenia anten. Nasz warsztat wyposażony jest również w szereg akcesoriów związanych z radiami CB.

Ponadto oferujemy Państwu sprawdzenie anteny CB specjalistycznym miernikiem w cenie legalizacji tachografu.
Radia CB
W naszej ofercie znajdą Państwo radia CB wiodących na rynku marek. W celu uzyskania wszelkich informacji dotyczących terminów montaży, cen a także w celu dostępności proponowanych przez nas produktów prosimy dzwonić pod numer widoczny w prawym górnym rogu strony.

NOWOŚĆ
Wprowadziliśmy do naszej oferty radia firmy M-TECH o nazwie LEGEND IIM-TECH Legend iiDo nabycia w naszym punkcie są między innymi radia CB PresidentPresident Harry IIIPresident Harry IIPresident TommyLafayette

Midland i Uniden

A także TTi

Zainteresowani specyfikacją sprzętową dla każdego z tych urządzeń mogą ją znaleźć na stronie producentów poszczególnych modeli.