Oferta - Tachografy

Zajmujemy się wszystkimi dostępnymi rodzajami tachografów, które są występują na rynku Europejskim, począwszy od najstarszych, dopuszczonych przez rozporządzenia AETR oraz EWG 3821/85, tachografów o napędzie mechanicznym, poprzez najczęściej używane tachografy na tarczki o napędzie elektronicznym kończąc na najnowszych tachografach cyfrowych. Serwisujemy, legalizujemy, sprawdzamy oraz montujemy tachografy. Posiadamy pełne uprawnienia pozwalające nam posiadać pełną ofertę usług w tym zakresie.

Każdy z artykułów będący w naszej ofercie posiada aktualne zatwierdzenie typu, homologację oraz spełnia wszelkie wymagania stawiane przed produktem przez liczne rozporządzenia.

Serwis

Posiadamy w pełni wyszkolony personel, który precyzyjnie określi usterkę tachografu oraz podejmie odpowiednie kroki, by jak najniższym kosztem doprowadzić uszkodzony tachograf bądź jego instalację do pełnej używalności. Każdy serwisowany u nas tachograf jest sprawdzany zarówno na w pełni wyposażonym stanowisku pomiarowym, przy użyciu najnowocześniejszego i najlepszego sprzętu do określania i wyznaczania błędów, precyzyjnie informując nas o spełnieniu - bądź też nie wymagań, jakie nałożone są na tachografy. Posiadamy również w warsztacie pełne wyposażenie części zamiennych fabrycznie nowych, dzięki czemu jesteśmy gotowi na każdą naprawę, od tych najprostrzych po najbardziej skomplikowane.

Sprzedaż

W naszym asortymencie znajdą Państwo tachografy nowe oraz regenerowane, na każdy z nich dajemy gwarancję oraz legalizację wstępną. Do wyboru jest cała gama dopuszczonych tachografów, od najpopularniejszych 1318, dostępnych w wersjach z obrotomierzem lub bez a także przystosowane do pojazdów przewożących materiały niebezpieczneOferta tachografów analogowych

Avatar
tachograf 1318
Avatar
tachograf 1319
Avatar
tachograf 1324
Avatar
tachograf vr8400
Avatar
tachograf vr2400
Avatar
tachograf egk100
Oferta tachografów cyfrowych

Avatar
tachograf 1381
Avatar
tachograf SE5000
Avatar
tachograf efas
Avatar
tachograf actia

Każdy model tachografu posiadamy w kilku wariantach: 12/24V a także z różnymi zakresami prędkości minimalnej/maksymalnej.

Akcesoria

W naszej ofercie posiadamy również bogaty wybór akcesoriów: Wykresówki do każdego typu tachografów jak i termopapier do tachografów cyfrowych oraz zaświadczenia postojowe

W naszym asortymencie znajdą Państwo również urządzenia do pobierania danych zarówno z tachografów cyfrowych jak i kart kierowców.
Avatar
Inelo TachoReader

Można także dokonać odczytu danych u nas w serwisie, podgląd zawartości i zarchiwizowanie na nośniku zewnętrznym lub wysłać drogą mailową. Wniosek o złożenie karty przedsiębiorstwa a także karty kierowcy mogą Państwo składać pod adresem http://tachograf.pwpw.pl.

Szkolenia

Przeprowadzamy również szkolenia z zakresu czasu pracy jak i obsługi poszczególnych tachografów w tym cyfrowych. Chętnie pomożemy Państwu w problemach z urządzeniami do odczytywania danych z kart kierowców i tachografów cyfrowych, nauczymy obsługi programu do archiwizowania, przeglądania i raportowania czasów pracy kierowców, nauczymy jak obsługiwać tachografy cyfrowe i analogowe, a także wyjaśnimy jak interpretować poszczególne aspekty rejestracji urządzeń, którymi się zajmujemy.

Oprogramowanie

W naszym szerokim asortymencie nie mogło zabraknąć profesjonalnego oprogramowania firmy Infolab, które służy do magazynowania, archiwizacji, podglądu i raportowania czasu pracy kierowców wraz ze wszystkimi udogodnieniami jakie tylko może takowy program zawierać. Posiada wbudowany w siebie system raportów (zarówno dla inspekcji pracy jak i ITD), rozliczania diet, delegacji, średniego spalania i wiele więcej. Wyposażony jest również w system przypominania o wygasających badaniach czy uprawnieniach. Może być traktowany jako zarówno program do przewidywania kar, rozliczania kierowców jak i do prowadzenia zaawansowanej logistyki i naprawdę potężnej bazy danych. Dodatkowo bardzo chętnie objaśnimy Państwu podstawowe zasady działania i poruszania się po programie.

Ograniczniki prędkości

Ostatnią z oferowanych przez nas usług z dziedziny tachografów jest montaż, kalibracja oraz naprawa ograniczników prędkości w pojazdach ciężarowych. Ogranicznik prędkości to bezpieczeństwo, zmniejsza zużycie pojazdu zwiększając żywotność zarówno jego, jak i ważnych podzespołów ciężarówki. Do zaoferowania mamy ograniczniki prędkości firmy ELSON.