oferta - taksometry i kasy fiskalne

Jesteśmy firmą zajmującą się taksometrami już od wielu lat. Nasze doświadczenie pozwoli w sposób szybki, bezproblemowy a także z zachowaniem obowiązujących norm i przepisów założyć w Państwa samochodzie kasę fiskalną, dzięki której będą Państwo mogli w sposób legalny prowadził działalność gospodarczą z zakresu przewozu osób popularnymi w większych i mniejszych miastach taksówkami. Nasz doświadczony personel gwarantuje bezproblemowy montaż, serwis, podstawowe szkolenie w obsłudze urządzenia, programowanie taksometru oraz uruchomienie w kasie fiskalnej trybu fiskalnego, dopuszczającego taksometr do użytkowania komercyjnego. Wszelkie informacje na temat wolnych terminów montażu bądź przełożenia taksometru do innego pojazdu, a także informacje o wstępnych kosztach i innych szczegółach uzyskać Państwo mogą pod numerem telefonu widocznym w prawym górnym rogu strony lub bezpośrednio w naszej siedzibie firmy.
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Jesteśmy autoryzowanym serwisem kas, taksometrów oraz kasotaksometrów Innova, Elzab, Alwi, Posnet oraz Optimus/Novitus. Posiadamy pełny asortyment części zamiennych, a także serwisantów potrafiących w pełni precyzyjnie znaleźć usterkę zarówno w samym taksometrze bądź kasie, jak i w pojeździe w którym urządzenie jest zamontowane. W zakresie usług serwisu znajduje się również programowanie nagłówka, stałej, zegara oraz stawek taksometru. Również fiskalizujemy kasy dopuszczając je tym samym do obrotu gotówkowego. W asortymencie naszych usług jest również odczyt i zamknięcie kasy zarówno po zapełnieniu pamięci kasotaksometru, jak i przy zamknięciu działalności gospodarczej.
Oferta taksometrów oraz kas fiskalnych

Avatar
novitus taxi-e
Avatar
novitus
Avatar
elzab teta-e
Avatar
elzab teta
Avatar
alwi ksOferta akcesoriów TAXI

Oferta nasza bogata jest również w akcesoria potrzebne do wykonywania instalacji i serwisowania kas fiskalnych oraz taksometrów. Posiadamy szeroki wybór lamp TAXI wyposażonych w podświetlenie diodowe w dwóch rodzajach kolorystycznych kloszy: białym i żółtym:

Avatar
Lampa mała
Avatar
Lampa duża
 

Wszystkie dostępne u nas lampy posiadają podstawę magnetyczną.
Istnieje również możliwość zamówienia lampy TAXI o niestandardowym kształcie. Przegląd dostępnych lamp znajdą Państwo na stronie LEPOLAM.PL

Posiadamy w sprzedaży również same klosze a także same listwy diodowe, którymi można zastąpić podświetlanie żarówkowe.

Najnowsze samochody, wyposażone w zaawansowaną elektronikę coraz częściej nie posiadają sygnału analogowego. By nie dopuścić do sytuacji w której nie da się zwykłymi metodami wyodrębnić sygnału potrzebnego do prawidłowego działania taksometru posiadamy w ofercie specjalistyczny moduł firmy ASKEN UDC 300

W naszym serwisie bez problemu nabędą Państwo również papier do każdej drukarki występującej w kasach fiskalnych dostępnych na naszym rynku.